Sesiune recrutare PromoLuxe – Promoteri, Dubai Mall

PromoLuxe  va sustine o sesiune de interviuri in perioada 26 – 27 Septembrie, via Skype. Compania intentioneaza sa angajeze 20 de persoane ca promoteri pentru mall-urile din Dubai . Interviurile se vor sustine in limba engleza intr-una din zilele alese pentru sesiunea de recrutare.

Cerinte:

– Persoana motivata, dinamica, cu spirit de initiativa;

– Abilitati de comunicare excelente;

– Cunoasterea limbii engleze este obligatorie;

– Rezistenta la stres;

– Dorinta de relocare in Dubai;

– Experienta in domeniu constituie un avantaj;

-Capacitatea de a intelege nevoile clientilor si de a lucra cu diferite tipuri de personalitati.

Responsabilitati:

– Desfasurarea activitatilor de marketing si vanzari directe;

– Prezentarea si furnizarea informatiilor necesare clientilor despre produsele comercializate;

– Cunoasterea in detaliu a caracteristicilor produselor oferite clientilor spre vanzare;

– Propunerea achizitiilor de produse specifice pentru a satisface nevoile clientilor;

– Mentinerea unei bune imagini de piata a companiei prin respectarea esteticii aspectului propriu si a spatiului de lucru.

Beneficii:

– Contract de munca full time;

– Salariul lunar fix;

– Concediu platit – 30 de zile calendaristice pe an;

– Viza, permisul de munca si biletul de avion catre Dubai sunt oferite de angajator;

– Asigurare medicala;

– Compania ofera cazare pentru primele 2 luni de la inceperea activitatii , iar mai apoi ofera o alocatie lunara in acest sens.

 Pentru a aplica pentru acest job va rugam sa ne trimiteti CV-urile in limba engleza ( completate dupa modelul pe care-l puteti descarca aici ) insotite de 2 poze recente cu Dvs.(una tip pasaport, una full-body) cat mai clare pe adresa sales@saferecruitment.ro .

 PromoLuxe este o agentie dinamica de personal pentru evenimente si promotii, cu sediul in Dubai. In prezent, se ocupa de promotiile a peste 600 branduri din cadrul Procter&Gamble si Paris Gallery.

Profesionalismul, inteligenta, increderea de sine, munca asidua, spiritul pozitiv si aspectul ingrijit, caracterizeaza intreaga echipa PromoLuxe, pregatita sa reprezinte cu excelenta orice brand si sa livreze rezultatul dorit. Personalizam fiecare colaborare in parte si cautam intotdeauna cele mai bune alternative pentru a oferi servicii de inalta calitate clientilor nostri, pentru a impulsiona vanzarile si a imbuntati imaginea companiilor partenere.